הדרכת הורים

לאחר שאילפתי מאות כלבים, ועבדתי עם אלפי בעלי כלבים, אני יכול להגיד שהפתרון ל-99.9% מהבעיות שיש לכם עם הכלב, טמון במערכת היחסים שיש לכם עם הכלב. חשוב להכיר בזאת, שגם אם הכלב מכיר את הפקודה, ויודע מה אנחנו רוצים ממנו, זה עדיין לא אומר שהוא באמת יקשיב ויעשה את מה שאנחנו מצפים ממנו, והדבר היחיד שיגרום לכלב שלכם להקשיב לכם, זאת איכות מערכת היחסים שיש בניכם. ולכן בניתי מסלול הדרכה לבעלי כלבים, שמלמד את הבעלים איך לבנות מערכת יחסים עם הכלב, מערכת יחסים שמבוססת על הערכים, כבוד גבולות וביטחון.

מדובר במסלול הדרכה לבעלי כלבים, זהו לא מסלול למאלפי כלבים

מי עוד חושב כמוני?

American Kennel Club (AKC) Association of Professional Dog Trainers (APDT) International Association of Canine Professionals (IACP) psychology today The Whole Dog Journal Karen Pryor Academy (KPA) אלה רק חלק מהגופים שתומכים בגישה, שבעלי הכלבים הם אלו שאמורים לאלף ולחנך את הכלב.
אנחנו מציעים
הדרכת בעלי כלבים

מידע נוסף מרחבי האתר

פקודות לכלב
פקודות לכלב

פקודות לכלב – תקשורת אנושית כלבית כל מי שיש לו כלב, רוצה לאמן אותו לבצע פקודות בסיסיות ולזכות בשיתוף פעולה

קרא עוד »
תקשורת ברורה

על מנת שהתקשורת שלנו תהיה ברורה עם הכלב, עלינו לתקשר איתו על פי עיקרון של סיבה ותוצאה, סיבה = ההתנהגות

קרא עוד »
חרדת נטישה

חרדת נטישה זהו מצב שבו כלבים חווים מצוקה כשהם נפרדים מבעליהם. מצוקה זו יכולה להתבטא בדרכים שונות, כמו נביחות מוגזמות,

קרא עוד »
אילוף רועה בלגי
רועה בלגי

אילוף רועה בלגי (המלינוואה) בשנים האחרונות ניתן לראות מגמת עליה במספר הבתים שבוחרים ברועה הבלגי ככלב המשפחה. בחירת גזע כלב

קרא עוד »
איך לאלף כלב לא לנבוח?
תקשורת כלבית: התנהגות

תקשורת כלבית: התנהגות הבנת ההתנהגות היא המפתח לזוגיות בריאה כלבים משתמשים במגוון התנהגויות כדי לתקשר את הצרכים והרצונות שלהם לבעליהם.

קרא עוד »