מאלף כלבים בצפון

שחר אזולאי: מאלף כלבים בצפון

גידול כלב הוא לא מאוד שונה מגידול ילד – אנו דואגים לכלב למזון, מים ומחסה, דואגים לבריאותו ושלומו ומטפלים במהירות בכל בעיה שצצה, כמו גם מספקים לו חום ואהבה. וכמו שאנו מצפים שלילד שלנו יהיו גבולות ברורים כמו לא לנהוג באלימות, לסדר את החדר ולהכין שיעורים, כך אנו יכולים לצפות גם מהכלב לא לעלות על הרהיטים או לנשוך אותם, לעשות את צרכיו בחוץ וכדומה. בדיוק כמו שאנו צריכים ללמד ולחנך את הילדים להתנהגות נכונה ורצויה וללמידה של חוקי הבית, כך גם אנו צריכים לנהוג עם הכלב שלנו. מאלף כלבים בצפון, בדרום, או בכל מקום אחר בארץ, יוכל לחנך את הכלב במקומנו, אך הסיכוי להישנות כאשר המאלף עוזב גבוה יותר מאשר אם נלמד לאלף את הכלב בעצמנו בצורה נכונה ובאמצעות עזרתם של מומחים.

האם כדאי לעבוד עם מאלף כלבים בצפון, או בכל אזור אחר בארץ

עבודה עם מאלף כלבים בצפון, למי שגר באזור, או בהתאם למקום מגוריכם, יכולה להיות יעילה, בעיקר לבעלי כלבים שאין להם יותר מדי זמן פנוי להוציא על חינוך הכלב. מאלף כלבים הוא בקיא בשיטות עבודה וטכניקות רבות ושונות והוא בעל ניסיון בעבודה עם מגוון רחב של כלבים מכל הסוגים ויודע כיצד להתמודד איתם. עם זאת, מי שבסופו של דבר חי עם הכלב שלכם הוא אתם, לכן, כדי ליצור חיבור והבנה ביניכם, כמו גם ללמוד להכיר את הכלב שלכם מקרוב, מומלץ דווקא לא להשאיר אותו לבד עם המאלף, אלא להיות נוכחים ולקחת חלק נכבד בתהליך האילוף.

איך לאלף את הכלב?

במידה וחשבתם לפנות אל מאלף כלבים בצפון, במרכז, או בכל אזור אחר, כדאי שתיקחו רגע לחשוב שוב. כיום, ישנם פתרונות גם לבעלי כלבים שקשה להם למצוא את הזמן ללמוד לאלף את הכלב, אך עדיין מעוניינים בכלב מחונך. שחר אזולאי הוא מאלף כלבים מומחה ומנוסה, שהבין כי כאשר הוא מלמד את הבעלים כיצד לאלף את הכלב ולתקשר איתו כהלכה, התוצאה המתקבלת היא הרבה יותר טובה ונשמרת לאורך זמן. שחר מציע קורס אינטרנטי ייחודי בעל 16 מפגשים, מותאם במיוחד לבעלי כלבים עסוקים, בו תוכלו ללמוד לחנך את כלבכם בצורה יעילה.

שחר אזולאי: מאלף כלבים בצפון

מידע נוסף מרחבי האתר

אילוף בסיסי

אילוף בסיסי מה ההבדל בין אילוף בסיסי למתקדם? האילוף הבסיסי, מתייחס בעיקר לאילוף משמעת, הכולל פקודות כמו שב, ארצה, בוא,

קרא עוד »
פקודות לכלב
פקודות לכלב

פקודות לכלב – תקשורת אנושית כלבית כל מי שיש לו כלב, רוצה לאמן אותו לבצע פקודות בסיסיות ולזכות בשיתוף פעולה

קרא עוד »
הצבת גבולות

הצבת גבולות למה אנחנו צריכים להגביל את הכלב שלנו? אנחנו מוכרחים להגביל את הכלב שלנו על מנת לבסס את המעמד

קרא עוד »
בעיות התנהגות

בעיות התנהגות נבחנות הכלב כל הזמן נובח, הוא לא מפסיק! הוא נובח על כל מי שעובר, על רכבים, על חתולים,

קרא עוד »